| Model | HL235/45R21 104T HL VENTUS S1O3 K127EEV |
| Genişlik | 235 mm |
| Kesit Oranı | 45% |
| Jant Çapı | 21" |
| Yük İndeksi | 104 |
| Hız İndeksi | T |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2022 |
235/45R21 | 104T | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
2 adet stokta
| Marka | HANKOOK |
|---|---|
| Genişlik | 235 mm |
| Kesit Oranı | 45% |
| Jant Çapı | 21" |
| Yük İndeksi | 104 |
| Hız İndeksi | T |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2022 |
205/45R16 | 87W | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
20 adet stokta
Sepete Ekle215/45R16 | 90V | Yaz
20 adet stokta
Sepete Ekle215/40R17 | 87W | Yaz