| Model | LT245/75R16 120/116Q DYNAPRO MT2 RT05 |
| Genişlik | 245 mm |
| Kesit Oranı | 75% |
| Jant Çapı | 16" |
| Yük İndeksi | 120 |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2024 |
245/75R16 | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
20 adet stokta
| Marka | HANKOOK |
|---|---|
| Genişlik | 245 mm |
| Kesit Oranı | 75% |
| Jant Çapı | 16" |
| Yük İndeksi | 120 |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2024 |
195/45R14 | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
20 adet stokta
Sepete Ekle215/40R18 | 89W | Yaz
Sepete Ekle215/45R17 | 91W | Yaz