| Model | HL275/35R23 108Y P-ZERO (PZ4) (*) |
| Genişlik | 275 mm |
| Kesit Oranı | 35% |
| Jant Çapı | 23" |
| Yük İndeksi | 108 |
| Hız İndeksi | Y |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2025 |
275/35R23 | 108Y | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
4 adet stokta
| Marka | PIRELLI |
|---|---|
| Genişlik | 275 mm |
| Kesit Oranı | 35% |
| Jant Çapı | 23" |
| Yük İndeksi | 108 |
| Hız İndeksi | Y |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2025 |
205/45R17 | 88W | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
20 adet stokta
Sepete Ekle215/45R16 | 90V | Yaz
20 adet stokta
Sepete Ekle215/45R17 | 91W | Yaz
Sepete Ekle195/50R15 | 82V | Yaz