| Model | HL315/30R23 111Y P-ZERO (PZ4) (*) |
| Genişlik | 315 mm |
| Kesit Oranı | 30% |
| Jant Çapı | 23" |
| Yük İndeksi | 111 |
| Hız İndeksi | Y |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2025 |
315/30R23 | 111Y | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
4 adet stokta
| Marka | PIRELLI |
|---|---|
| Genişlik | 315 mm |
| Kesit Oranı | 30% |
| Jant Çapı | 23" |
| Yük İndeksi | 111 |
| Hız İndeksi | Y |
| Mevsim | Yaz |
| Üretim Yılı | 2025 |
195/45R16 | 84V | Yaz
| Taksit | Aylik | Toplam |
|---|---|---|
20 adet stokta
Sepete Ekle205/45R16 | 87W | Yaz
20 adet stokta
Sepete Ekle235/40R18 | 95W | Yaz
Sepete Ekle235/45R18 | 98W | Yaz